Матільда під монастир підвела: У Кремлі запропонували Поклонській здати депутатський мандат – ЗМІ

Няша, зі своїми крайніми клерикально-монархічними заявами, стала дуже незручною для партії Путіна і самого господаря Кремля. Напередодні президентських виборів Володимиру Володимировичу бажано дистанціюватися від таких помічників

З Наталією Поклонською проводять бесіди в Держдумі і в адміністрації президента РФ, пропонуючи їй припинити кампанію проти кінофільму “Матильда” або задуматися про вихід з фракції “Єдина Росія” і добровільну здачу мандату. Про це російському виданню Znak.com розповіли два співрозмовника, близькі до Кремля, повідомляють Патріоти України.

“Поклонской предлагают определиться: или она работает в Госдуме как депутат фракции “Единая Россия“, или сдает мандат и борется с “Матильдой“ и проповедует свои клерикально-монархические взгляды, уже не ассоциируясь с правящей партией и органами власти. При этом, если она выберет путь сдачи мандата, она может, если захочет, даже принять участие в президентских выборах, такая возможность с ней тоже обсуждается”, – розповів один зі співрозмовників.

Законних підстав для позбавлення мандату депутата від анексованого Криму немає – вона відвідує засідання Думи і не має власного бізнесу, пише видання. Тому зусилля “переговорників” спрямовані на те, щоб Поклонська добровільно написала заяву про припинення депутатських повноважень.

Нагадаємо, 29 вересня Поклонська порівняла зі зрадниками своїх колег по парламенту, яким сподобався скандальний фільм.

Загрузка...
Загрузка...