“Їдьте до холєри у Москву, дивіться “ВКонтакте”, засуньте собі в д*пу ті стрічки “георгіївські”!”: Нардеп Береза звернувся до Шуфрича (відео)

Юрій Береза, який вийшов на трибуну після виступу Шуфрича, звертаючись до депутатів, зазначив, що “щойно ми прослухали художній свист агента ФСБ Нестора Кутузова”.

Заступник голови фракції “Народний фронт” Юрій Береза дав депутату від “Опозиційного блоку” Нестору Шуфричу пораду щодо того, що він тепер може робити з “георгіївською” стрічкою.

Про це він сказав під час виступу в парламенті, передають Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

Під час свого виступу з трибуни Шуфрич, зокрема, критикував нинішню владу.

“Скажіть, будь ласка, з тими рішеннями, які ми вчора приймали щодо “георгіївської” стрічки, щодо блокування найпопулярніших інтернет-ресурсів, ми хіба зможемо досягти миру? Це шлях до миру? Ні, це шлях до протистоянь”, – сказав він.

Своєю чергою, Береза, який вийшов на трибуну після Шуфрича, звертаючись до депутатів, зазначив, що “щойно ми прослухали художній свист агента ФСБ Нестора Кутузова”.

“Послухайте, п’ята колоно, та збирайте речі, їдьте до холєри, їдьте у Москву, дивіться “ВКонтакте”! Беріть ті стрічки “георгіївські”, засуньте собі в дупу, підпаліть і стрибніть з дев’ятого поверху. У вас колеги це вже робили”, – сказав депутат.

Загрузка...

Береза додав, що “ви якраз і є оті дешеві клоуни, які закликали на свою рідну землю, до своєї рідної Батьківщини війну, ви закликали російські війська. Завдяки вам був відторгнений Крим, завдяки вам зараз знущаються з кримських татар, а ви на цих кістках танцюєте”, – зазначив парламентар.

Загрузка...
Загрузка...