Олег Скрипка прокоментував свою заяву про «гетто» для російськомовних в Україні

У своєму новому величезному дописі у соціальній мережі Facebook відомий в Україні та за її межами рок-музикант Олег Скрипка опублікував пояснення своєї досить гучної заяви щодо заснування гетто для тих громадян України, які, проживаючи все життя в цій країні, не здатні опанувати державну мову.

Про це передає replyua.net.

Так, у опублікованому тексті артиста йдеться про те, що ц громадян України, можна сказати, майже немає доступу до книг українською мовою. Крім цього, наголосив Олег Скрипка, не варто забувати про проблему української мови у кіно та Інтернеті.

Артист також зауважує, що при тому, що в Україні є дуже велика кількість чудових пісень та виконавців, досить дивною виглядає ситуація, коли Верховна Рада лише нещодавно запровадила квоти у 25% українських пісень на радіо. А на телеканалах у ніч святкування Нового року їх не було взагалі.

Скрипка наголосив на абсолютній однозначності його слів про «гетто». «На моє переконання, з боку держави українці повинні отримати набагато більше можливостей для опанування рідної мови.

Проте, якщо певний відсоток населення не здатні її вивчити, це означає, що так вони себе прирікають на асоціальне майбутнє»,- вважає співак.

Джерело:replyua.net

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...